Cítíte únavu a vyčerpání častěji, než je normální, a vlastně ani nevíte z čeho?

Kromě práce a povinností vám už nezbývá energie na nic jiného?

Máte pocit, že jste ztratili jiskru a nezáříte, a k tomu se ještě hlásí zdravotní potíže?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Znáte ten pocit:

 • Když vám dochází baterky a všechno už je na vás moc.
  Všechno na vás padá a vy už nevíte kudy kam.
 • Když večer jdete spát vyčerpaní, ráno se budíte „mrtví“.
  Alespoň v noci byste si chtěli odpočinout, ale ani ten spánek už není jako dřív. Začínáte fungovat na autopilota a modlíte se, aby vás nepotkalo nic, co je potřeba řešit, protože na to už prostě nemáte sílu.
 • Když vás něco bolí a vy přesně nevíte proč.
  Cítíte se rozlámaní a už vás ani neutěšuje rčení, že „dokud žiju, něco mě přece bolet musí“..
 • Když kolem sebe už jenom kopete a šíříte negativní energii.
  Podrážděně štěkáte na partnera, děti, kolegy.
 • Když se cítíte neustále dokola nemocní.
  Imunita už nemá dost síly, aby vás ochránila, a tak chytnete všechno, co se kolem vás mihne…

Je vám jasné, že takto dál žít nechcete, a už jste asi pochopili, že se to samo od sebe nespraví.

Je možné znovu získat energii, která vám pomůže vrátit pohodu a zdraví, abyste se znovu cítili silní a mohli mít ze života radost. Je skvělé mít znovu energii a znovu být sami sebou nejen proto, abyste zvládli to, co musíte, ale aby vám zbyla síla i na to, co vás skutečně baví. Cítit se zase ve svém těle dobře, zbavit se únavy, podráždění, bolestí, trávicích problémů a zimu si užít, ne promarodit.

Za mnoho let praxe jsem si ověřil na vlastní kůži, ale i na kůži mých klientů, že starobylé praktiky vycházející z čínské medicíny OPRAVDU FUNGUJÍ a jsou tady oprávněně už stovky a některé i tisíce let. Je to to nejlepší, co jsem za celou svoji terapeutickou praxi objevil. Dokážou doplnit energii, a tím vrátit zdraví, sílu, chuť a radost ze života.

 

Jsem Mgr. Erik Palko, fyzioterapeut a terapeut tradiční čínské medicíny.

Více než dvacet let pracuji s klienty na tom, aby se cítili dobře. Aby je přestalo bolet to, co je bolí, aby objevili způsoby, jak mít víc energie a pevnější zdraví. Já sám mám víc energie, než jsem měl třeba před pěti lety, a cítím, že zlepšování není u konce. Poznal jsem sám na sobě, že na to, abych byl šťastný, spokojený, tvořivý, chápající nebo milující, na to, abych se dokázal těšit ze života, potřebuji mít dostatek energie.

 Ve své praxi i na skupinových cvičeních jsem se potkal už se stovkami klientů a vím, co jsou nejčastější příčiny nedostatku energie a nejčastější chyby vedoucí ke zhoršování zdraví. Pomohl jsem jim najít cestu zpět ke své energii a lepšímu zdraví.

Dostatek životní energie je absolutní základ pro zdraví, spokojenost a vlastně pro cokoliv, čeho chcete dosáhnout... Pokud nemáte sílu, nejspíš to nepůjde tak dobře, jak by mohlo, nebo to nepůjde vůbec. 

 


 ZMĚŇTE SVOJI ENERGII – ZMĚNÍTE SVŮJ ŽIVOT.


Abych vám pomohl a ukázal cestu, jak doplnit svoji životní energii, sepsal jsem nejlépe fungující rady a postupy z mé praxe do 3 e-booků:

UMĚNÍ PĚSTOVÁNÍ ŽIVOTA

V čem konkrétně vám e-booky pomohou:

 • Osvojíte si fungující postupy, jak uvolnit napětí (fyzické i psychické), doplnit energii a získat fyzickou sílu, uvolnit záda, páteř a klouby. Naučíte se, jak osvobodit svůj dech, a tím nabít energií všechny buňky svého těla.
 • Dozvíte se, jak v záplavě různých stravovacích směrů zjistit, jaká strava prospívá konkrétně vám, aby byla opravdu vyživující a abyste se po ní cítili a vypadali dobře.
 • Prozradím vám hluboké a ověřené principy, které používají taj či a čchi kungoví mistři na získání energie a zdraví. Konkrétní návody, jak si sestavit vlastní na míru šité cvičení.
 • V praxi ověřené tipy (říkám jim mikro-praxe), jak začlenit tyto principy do vašeho každodenního života tak, aby od vás nevyžadovaly žádný čas navíc a stejně vám do života přinášely stále víc energie a zdraví.
 • Naučíte se, jak pracovat se svou myslí tak, aby vám pomáhala, a ne naopak. Abyste žili spokojenější, naplněnější a šťastnější život.

E-book Umění pěstování života je rozdělen do 3 částí: 

1. část – TĚLO

Tělo, které vám bude vděčné, že je vaše, a vy budete rádi, že ho máte. Bude pružné, silné, zdravé, hezké a dobře fungující. Naučíte se, jak se správně a zdravě hýbat, aby vás nebolelo a bylo plné energie. Naučíte se, jak přistupovat zdravě k jídlu tak, aby pro vás bylo lékem, ne hrobařem. Osvobodíte svůj dech, jeden z nejmocnějších nástrojů pro energii a správné držení těla.

2. část – ENERGIE

Pomocí prastarých čínských cvičení zvednete hladinu energie, zlepšíte své trávení, přeskládáte zevnitř své tělo tak, jak by to s vámi nedokázal žádný fyzioterapeut, rozhýbete energii a krev. Zjistíte, jak staří čínští mistři čchi kungu a taj či pomocí jednoduchých cvičení udržovali své zdraví a energii na vysoké úrovni, a naučíte se to také.

3. část – MYSL

Naučíte se pracovat s myslí tak, aby pro vás byla zdrojem štěstí a spokojenosti. Aby vám pomohla žít takový život, jaký opravdu chcete, a ne naopak. Klíčem k tomu žít šťastný život je právě správné používání mysli.

Teď si posvítíme na jednotlivé části e-booku Umění pěstování života:


1. část – TĚLO

V části věnující se tělu najdete nezbytné základy pro to, aby vaše tělo bylo silné, pružné, zdravé a aby vypadalo dobře.Bez zvládnutí těchto základních kamenů nemá smysl učit se pokročilé techniky čchi kungu, taj či, jógy nebo meditace. Je opravdu nezbytné, aby základy byly pevné. Jinak budete na nesprávné návyky dělat jen další „kudrlinky“.

0
stran
0
let zkušeností
0
klíčové oblasti

 

Naučíte se lépe vnímat a používat své tělo, nejen hluše opakovat série cviků.

Zjistíte, jak má vypadat správný pohyb, který prospívá zdraví, a místo toho, aby energii spotřebovával, umí ji doplnit.

Propojíte tělo jako celek pomocí podrobně popsaných a nafocených cvičení, která jsou navíc zábavná a velmi účinná pro rozhýbání, uvolnění i posílení.

Naučíte se principy, které vám pomůžou najít si ten správný způsob stravování právě pro sebe. Na co se zaměřit a čemu se vyhnout, abyste jídlem své zdraví a energii posilovali, a ne oslabovali.

Dozvíte se, jak je to s některými mýty o zdravém stravování, a to i v rámci stravování z pohledu čínské medicíny.

Co tady ale nehledejte, je jeden konkrétní stravovací systém vhodný pro všechny bez rozdílu. Takový totiž neexistuje. Nenajdete tady recepty. To, co tady najdete, je způsob, jak se naučit o jídle přemýšlet a jak zjistit, co vám prospívá, a co nikoliv.

Ukážu vám, proč je plnohodnotné dýchání nevyhnutelné pro zdravé tělo a dostatek energie. Místo dýchacích drilů, které se běžně vyučují na hodinách jógy nebo na rehabilitacích, se naučíte svůj dech osvobodit, a tím nabít každou vaši buňku energií. Nedřít se, ale nechat tělo dýchat.2. část – ENERGIE

Naučíte se jednoduchá, ale velmi účinná cvičení, která vám pomůžou posílit a rozpohybovat vaši energii.

Základní sestavu cvičení pro umění pěstování života, která má schopnost udržet zdraví a při pravidelném cvičení prodlužovat život.

0
stran
0
let zkušeností
0
fotek
0
videí

 

Osvojíte si jednoduché a krátké cvičení, kterému říkám „zázračné cvičení na léčbu trávení“.

Dále se naučíte nejúčinnější cvičení pro zdraví, jaké znám. Pokud byste cvičili jen jedno jediné cvičení pro své zdraví, energii a sílu, mělo by to být právě tohle. Osvojíte si jeho základní a jednu pokročilejší variantu.

Cvičení jsou kromě podrobného popisu opatřená také 75 fotografiemi a 50 videi, abyste je zvládli snadno a bez chyby.

 3. část – MYSL

Naše mysl může pracovat pro nás, nebo proti nám. Může nám stvořit nebe na zemi, ale i peklo. Je to o tom, jak ji používáme. A také o tom, jestli používáme mi ji, nebo ona nás. Je velmi důležité mít zdravé tělo a dostatek energie. Ale bez správně fungující mysli to samotné ke štěstí a naplněnému životu nestačí. A o tom je tento díl e-booku.

Naučíte se:

 • Jak opustit vězení své mysli.
 • Proč je základní nastavení mysli na negativno a jak to změnit.
 • Nejzákladnější a nejúčinnější cvičení mysli.
 • Kde a jak vzniká štěstí.
 • Jak je veledůležité správné zaměření mysli a jak s ním pracovat.
0
stran
0
let zkušeností
0
klíčových poznatků o mysli

Na kolik vás vyjde investice do sebe?

Cena všech 3 částí e-Booku je 1770 Kč.

Cena jednoho e-booku je 590 Kč. Nicméně všechny 3 e-booky tvoří celek a jen jako z celku z nich vytěžíte maximum. Proto jsem se rozhodl prodávat všechny 3 e-booky jenom spolu. A těm z vás, kteří to se svým zdravím myslí opravdu vážně a rozhodnou se pro koupi všech tří částí, dát zvýhodněnou cenu. Místo 1770 Kč zaplatíte pouze 1190 Kč. Ušetříte tak 580 Kč.

Cena pro ty, kteří to se svým zdravím myslí vážně je

1190 Kč.

V e-boocích se dozvíte ověřené postupy za 20 let mé terapeutické praxe a 25 let cvičení čchi kungu. Jsou výsledkem mravenčí práce a ověřování v praxi krůček po krůčku. Kromě let studií fyzioterapie a čínské medicíny jsem v průběhu let investoval do dalšího studia u nejlepších odborníků statisíce korun. Za jednu konzultaci u mě zaplatíte ještě víc a nestihneme probrat ani zlomek toho, co najdete v e-boocích. Navíc se k materiálům můžete opakovaně vracet. Ale hlavně mít pevnější zdraví, dostatek energie, a tím pádem sílu žít život tak, jak ho opravdu žít chcete, je k nezaplacení.  

Koupí e-booků nic neriskujete. Pokud z jakéhokoliv důvodu nebudete spokojení a do 30 dnů mi napíšete, obratem vám bez jakýchkoliv otázek vrátím peníze.

Zaslání e-booků: Ihned po zaplacení. Můžete zaplatit bankovním převodem, nebo platební kartou. Zaplatit můžete Kč, nebo Eurem. Neposkytuji aktualizace.

A to ještě není vše.

K e-bookům získáte ZDARMA navíc tyto 3 úžasné DÁRKY!

Bonus č. 1: e-book Malá qi gongová lékárnička

Moc si přeji, abyste poznatky, které se dozvíte v e-boocích Umění pěstování života, využili na maximum. Tento e-book v hodnotě 290 Kč vám pomůže účinně použít techniky a cvičení při řešení konkrétních problémů, jako jsou bolest hlavy, různé bolesti pohybového aparátu (bolesti krční páteře, beder, ramen, tenisový loket...), nastydnutí, poruchy trávení atd. Zároveň na těchto praktických příkladech pochopíte, jak si z uvedených cvičení poskládat své sestavy i na mnohé jiné zdravotní potíže, které v e-booku nejsou uvedené.

Bonus č. 2: e-book Jak začít cvičit a nepřestat

Je pro mě velmi důležité, abyste informace, které jste se dočetli, dokázali převést do praxe. Jen tak vám můžou pomoci. Proto jsem pro vás napsal bonusový e-book Jak začít cvičit a nepřestat v hodnotě 450 Kč, který obsahuje strategie a postupy, jak opravdu začít a dlouhodobě „vydržet“ cvičit. Není to vůbec tak těžké, jak se může zdát. Není to o vůli, není to o nucení se. Je to o správném přístupu a strategiích. Jsou to strategie, kterými jsem se inspiroval od úspěšných lidí, od špiček ve svých oborech. Znalosti obsažené v tomto e-booku můžete použít i na všechny ostatní oblasti vašeho života, nejen na cvičení.

Bonus č. 3: e-book Praktické taháky

Abyste nemuseli stále listovat v e-boocích Umění pěstování života a hledat konkrétní postup, pořadí nebo počet opakování cvičení, které jste ještě úplně nezvládli, připravil jsem pro vás Praktické taháky, které si můžete vytisknout. Budete tak mít postup přehledně a po jednotlivých krocích před sebou vždy na samostatné A4, stačí jen nahlédnout. Bonus má hodnotu 99 Kč a vy ho máte samozřejmě také zdarma.

Co o e-boocích říkají?

Ahoj, Erik, dočítala som tvoju knihu. Som úplne nadšená! Nevedela som sa od nej odtrhnúť. Veľmi príjemným, čítavým spôsobom si ju napísal, skvelo komunikuješ s čitateľom, má to aj vtip, je to autentické a ľudské a zároveň úplne odborné a dôveryhodné. Naozaj veľmi sa mi to páčilo, niektoré veci z časti o pohybe som už dnes skúšala s účastníkmi taichi čajového posedenia, páčilo sa všetkým. Zajtra ti napíšem oficiálnu referenciu, ale aj takto ti skladám veľkú poklonu. Fakt skvelá práca!!
Anna Ďarmatiwww.taichicentrum.sk
Čínská medicína mě podvědomě lákala, ale přišla mi tak komplexní, že jsem nenašla prostor se do tohoto tématu pustit. Erikův e-book toto všechno změnil. Přečetla jsem ho téměř jedním dechem. Potvrdila jsem si některé věci, které jsem cítila intuitivně, a pochopila jsem některé nové souvislosti. Ale hlavně, dozvěděla jsem se spoustu praktických informací a cvičení jak pracovat sama se sebou nejen po stránce fyzické, ale i duševní. A to je pro mě, pro personalistu, který má sedavé zaměstnání a vysokou míru psychické zátěže (díky silné empatii), naprostá bomba.
Martina Koláčková
Už od začátku mě kniha chytila. Nevěděla jsem, co od takto zaměřeného e-booku mám čekat, ale po pár větách jsem věděla, že bude hodně přínosný. Nejvíce mě překvapila srozumitelnost podávaných informací a Erikův srozumitelně-zábavní styl. E-Book bych doporučila všem, kteří hledají přirozené, ale účinné cesty ke zdraví a vitalitě. Úplně maximálně jsem si užila kapitolu o dechu. Vím, jak je dýchání důležité, tak jsem si rochnila blahem, že čtu v e-booku to, co nějak podvědomě cítím.
Eva Pitnerováwww.evapitnerova.cz

Často se mě na to ptáte

 • V čem se tyto e-booky liší od jiných knížek o zdravém životním stylu?
  V první řadě v tom, že tyto znalosti, postupy a metody mají za sebou stovky, nebo i tisíce let testování. A přežily tak dlouhou dobu právě proto, že opravdu fungují. Mnoho knih o zdravém životním stylu bohužel vychází jen z toho, co je momentálně v módě. A je téměř pravidlem, že za pár let se ukáže, že to byl omyl. Také často tvrdí, že jen ten konkrétní pohled (styl stravování, cvičení...) je ten správný. Čínská medicína přistupuje ke každému jednotlivci jako k jedinečné bytosti, a proto způsob terapie vždy přizpůsobuje konkrétně na míru. Proto se v e-boocích naučíte, jak přistupovat sami k sobě, naučíte se principy, ne neměnné „pravdy“.
 • Nejsem Číňan/Číňanka. Bude to na mně fungovat?
  Uvnitř jsme všichni stejní. Pokud si dáte do jídla chilli, bude vás to pálit a zahřeje vás to stejně jako Číňana. Pokud budete jíst syrovou zeleninu nebo ovoce, zchladí vás to také stejně. Pokud se nebudete hýbat, vaše svaly se zkrátí a ochabnou stejně jako u Číňana. To samé platí i o dýchání, nesprávném používání mysli apod. Ano, bude to na vás fungovat, ať jste Čech, Slovák, Číňan, Laponec, žena, nebo muž. 🙂
 • Pochopím to jen z e-booku? Naučím se cvičení správně?
  Zpětnou vazbou od prvních čtenářů jsem zjistil, že teorie, cvičení a postupy jsou popsané skutečně srozumitelně a čtivě. Navíc cvičení jsou doplněná jasnými fotografiemi a mnohá z nich i videi (platí pro 2. část e-booku). Jsem přesvědčený, že s pochopením nebudete mít žádný problém. A kdyby se i tak vyskytly nějaké nejasnosti, určitě mi napište a já vás nasměruji správným směrem.
 • Nebudou techniky a cvičení časově a energeticky příliš náročné? Ani jednoho teď nemám dostatek.
  Pevně věřím tomu, že někdy je potřeba učinit jen malé změny na to, aby nastartovaly opravdu velké změny. V první řadě jde o to pochopit, kde máte „díry“, kterými vám uniká energie a zdraví. Pokud ty největší zacelíte, často zjistíte, že se váš stav dramaticky zlepšuje. Někdy můžou být změny opravdu rychlé, někdy pomalejší. Závisí to na tom, kde se nacházíte teď. Mnohé z technik nevyžadují žádný čas navíc, některé jen málo času, nebo je možné vykonávat je během činností, které stejně musíte udělat, jen je uděláte jinak. Někdy je na začátek lepší spíše některé věci nedělat než přidávat něco nového. Některé techniky jsou časově náročnější a závisí na vás, kolik energie a úsilí jste ochotni umění pěstování života věnovat. S tím, jak budete vidět výsledky, možná budete chtít přidat. Nemusíte mít přečtené všechny 3 e-booky, abyste mohli začít dělat změny k lepšímu. Jakmile zjistíte, že konkrétní rada, technika nebo cvičení vám může pomoct, prostě ho zařaďte do svého života. Dělejte malé změny, malé krůčky a budu se dít velké věci.
 • Stačí si koupit a přečíst e-book a jeho zázračná moc mě uzdraví?
  Vím, že to je hloupá otázka, kterou jsem si vymyslel sám, ale nedá mi nezodpovědět ji. Mohla by se i jmenovat pro koho e-booky nejsou. Pokud čekáte, že budete žít úplně stejně, jako jste žili dosud, nic nebudete muset změnit a na ničem popracovat, a že se dozvíte nějaké „zázračné finty“ nebo recept na pilulku, která vás zbaví všech problémů a zajistí vám věčné mládí, zdraví a štěstí, musím vás zklamat. Každá změna s sebou nese změnu způsobu myšlení, změnu některých návyků, které vám škodí, a zavedení jiných, které vám naopak prospívají. Nepotřebujete na to železnou vůli ani vydat heroické úsilí, ale nějakou práci a úsilí to po vás chtít bude. Pokud nejste ochotní nic změnit a trochu na sobě pracovat, prosím, nekupujte si tyto e-booky. Nebudou vám k ničemu a zbytečně vyhodíte peníze.

Získejte energii, sílu a zdraví pro život, který chcete opravdu žít. Nikdo jiný to za vás udělat nemůže.

 Objednejte si e-booky a začněte už dnes.

Zvládnete to. 😉