Objednávka e-booků

Umění pěstování života

DOKONČENO 80 %

Po vyplnění objednávky a zaplacení částky 1190 Kč tedy získáte:

 • 1
  3 e-booky Umění pěstování života
  v hodnotě 1770 Kč, které vám pomohou žít zdravější a šťastnější život.
 • 2
  Bonus 1
  E-book Malá qi-gongová lékárnička v hodnotě 290 Kč, získáváte ZDARMA.
 • 3
  Bonus 2
  eBook Jak začít cvičit a nepřestat v hodnotě 400 Kč získáváte ZDARMA
 • 4
  Bonus 3
  Taháky ke cvičením z e-booků Umění pěstování života pro snadnější orientaci v hodnotě 99 Kč, získáváte ZDARMA.

Zaslání e-booků: Ihned po zaplacení. Můžete zaplatit bankovním převodem, nebo platební kartou.Neposkytuji aktualizace.

Vyplňte a zkontrolujte pečlivě objednávkový formulář a potvrďte tlačítkem Koupit. Zálohová faktura vám dorazí e-mailem. Po jejím uhrazení bankovním převodem vám pošleme e-booky Umění pěstování života. 

Koupí e-booků nic neriskujete. Pokud z jakéhokoliv důvodu nebudete spokojení, a do 30 dnů mi napíšete, obratem vám bez jakýchkoliv otázek vrátím peníze.

Ahoj, Erik, dočítala som tvoju knihu. Som úplne nadšená! Nevedela som sa od nej odtrhnúť. Veľmi príjemným, čítavým spôsobom si ju napísal, skvelo komunikuješ s čitateľom, má to aj vtip, je to autentické a ľudské a zároveň úplne odborné a dôveryhodné. Naozaj veľmi sa mi to páčilo, niektoré veci z časti o pohybe som už dnes skúšala s účastníkmi taichi čajového posedenia, páčilo sa všetkým. Zajtra ti napíšem oficiálnu referenciu, ale aj takto ti skladám veľkú poklonu. Fakt skvelá práca!!
Anna Ďarmatiwww.taichicentrum.sk
Čínská medicína mě podvědomě lákala, ale přišla mi tak komplexní, že jsem nenašla prostor se do tohoto tématu pustit. Erikův e-book toto všechno změnil. Přečetla jsem ho téměř jedním dechem. Potvrdila jsem si některé věci, které jsem cítila intuitivně, a pochopila jsem některé nové souvislosti. Ale hlavně, dozvěděla jsem se spoustu praktických informací a cvičení jak pracovat sama se sebou nejen po stránce fyzické, ale i duševní. A to je pro mě, pro personalistu, který má sedavé zaměstnání a vysokou míru psychické zátěže (díky silné empatii), naprostá bomba.
Martina Koláčková

Potřebujete pomoc s objednávkou?

Napište mi na erik@erik-palko.cz nebo volejte na 608 306 274.

Rád Vám pomohu a poradím.