Objednávka pravidelního cvičení 

Qi- gongu v Praze

od 10.2.2020 na adrese Donská 275/9, 101 00  Praha 10

DOKONČENO 80%

Po vyplnění objednávky a zaplacení částky  2850 Kč tedy získáte:

 • 1
  Cyklus 10 (90 min) lekcí Qi gongu v termínu od 10.2.2020 - 20.4.2020
 • 2
  Pevnější zdraví, větší vitalitu, silnější imunitu
 • 3
  Lepší odolnost vůči stresu, fyzické i psychické uvolnění, lepší spánek
 • 4
  Skvělou společnost stejně naladěných lidí a cvičení v krásném prostředí
 • 5
  Donská 275/9, 101 00 Praha 10

Vyplňte pečlivě objednávkový formulář a potvrďte tlačítkem Odeslat. Zálohová faktura vám dorazí e-mailem. Po jejím uhrazení bankovním převodem vám pošleme instrukce ohledně pobytu. 

Na lekce Qi-gongu k Erikovi jsem začala chodit v době, kdy jsem se cítila ve velké duševní i fyzické nepohodě. Byla jsem přepracovaná a balancovala jsem na hraně totálního vyčerpání. Naučila jsem se jednoduchou sestavu Osm kusů brokátu (zvládne ji opravdu každý), a tu jsem začala cvičit pravidelně i doma. Je to pro mě vlastně taková forma meditace v pohybu – mnohem přirozenější než sedět na polštáři a koukat do zdi. Hodně mi to pomohlo začít se cítit lépe, víc v pohodě, a průběžně doplňovat energii. Jako bonus mi Qi-gong pomáhá ulevit od zdravotního problému, se kterým jsem si nevěděla rady víc než 20 let.
Lucie Koubek, lektorka copywritinguwww.copykiller.cz
Tento rok jsem musela přerušit pravidelné docházení na lekce Qi Gongu, které vede Erik. Přestěhovala jsem se do jiného města a zde toto cvičení v dosahu nemám. Snažím se cvičit sama, ale výrazně pociťuji, že mi chybí vedení zkušeného praktika. Chodila jsem k Erikovi na lekce pravidelně 3 roky. Díky cvičení a péči Erika jsem se naučila, jak správně stát, chodit a sedět. Zbavila jsem se tak mnoha nepříjemných napětí v těle. Při mé profesi masérky to byla pro mne obrovská úleva. Upevnila jsem schopnost vědomého pohybu a pohybu v meditativním uvnitřnění. Nesčetněkrát jsem během lekcí pocítila vděčnost a radost, že se hýbu. A s jakou uvolněností! Která se k mému překvapení stále zvýrazňovala. Mám ráda Erikův cit pro pohyb a schopnost vnímat, jaké obtíže klient má. Spojení dovedností z praxe fyzioterapeuta a z letité praxe Qi Gongu jsou obrovským přínosem pro správný, zdravý a bezpečný pohyb těla. Je mi sympatický i přesah obsahující moudrost vědomého prožívání, který Erik do svých lekcí přináší.
Lada Boháčováwww.ladabohacova.cz

Potřebujete pomoc s objednávkou?

Napište mi na erik@erikpalko.cz nebo volejte na 608 306 274.

Rád Vám pomohu a poradím.