Nejste ochotni spokojit se s tím, že „dobře už bylo“? Rozčilují Vás rčení typu „něco mě bolet musí“? 

Potřebujete posílit imunitu?

Hledáte proto způsob, jak mít znovu energii a zdraví, abyste se sami v sobě cítili dobře?

Cítíte, že už to není jako dřív:

 • Energie se vám nedostává tolik jako „kdysi“.
 • Tělo pobolívá víc, než se vám líbí.
 • To, co kdysi byla vzrušující výzva, je dnes otravné vyrušení, protože baterky si dobíjíte čím dál tím pomaleji a jaksi neúplně.
 • Běžný odpočinek a spánek už nestačí…

Možná tak trochu tajně doufáte, že se to časem spraví samo. Mám pro vás dvě zprávy. Nejdřív tu špatnou. Samo se to nespraví. A nespraví to za vás ani nikdo jiný. Ani váš doktor, i kdyby měl 1 000 titulů před i za jménem. Ani váš fyzioterapeut, terapeut čínské medicíny, ani žádný jiný terapeut.

Ani žádný vytuněný výživový doplněk přetékající antioxidanty, ani super tajný bylinný lektvar namíchaný z bylin sbíraných lámou na tibetských náhorních plošinách za zvuků posvátných gongů a zpěvu manter.

Nikdo, opravdu nikdo vám nemůže dát energii, zdraví, sílu, kondici ani radost ze života. Nemůže se za vás dostatečně a správně hýbat nebo dýchat, posílit nebo rozhýbat vaše svaly a klouby, dostatečně a dobře se vyspat nebo zdravě jíst.

Ale mám pro vás i dobrou zprávu. Někdo to přece jen udělat může. Ano, myslíte si správně, jste to vy. A to je ta nejlepší zpráva. Je skvělé mít své zdraví ve svých rukou, ne rukou někoho cizího. Nejste bezmocní, naopak. Máte v sobě obrovské rezervy zablokované energie, které můžete uvolnit.

Můžete žít v silném a pružném těle bez bolestí, můžete dobře spát a trávit. Můžete mít energii na vše, co potřebujete, a i na to, co byste chtěli dělat, ale už na to nezbývala síla. Jaké by to bylo, kdybyste se cítili lépe než před 10, 20 nebo i víc lety?

A jaké by to bylo, kdybyste tady byli v plné síle a zdraví pro své děti a blízké i za 20, 30, 50... let?

Čínská cvičení Čchi-kung, která mají základ v tradiční čínské medicíně, to umí. A dokazují, že to funguje už tisíce let. Jsou „testována na lidech“. Na milionech lidí za dobu několik tisíc let. A jsou tady stále proto, protože opravdu fungují.

Můžu Vám ukázat, jak získat víc energie, pevnější zdraví, větší duševní pohodu a tělo, ve kterém se cítíte dobře, a že to nemusí být až tak těžké

Někdy i malé změny můžou vést k velkým zlepšením. Jen to musí být ty správné změny. Metody péče o zdraví můžou být složité, principy zdravého těla a mysli jsou však jednoduché.

Naučím Vás jednoduché, ale velmi účinné principy toho, jak posílit tělo i mysl.

On-line pravidelné cvičení

Čchi-kungu

Jsem Mgr. Erik Palko, fyzioterapeut a terapeut tradiční čínské medicíny.

Ve své praxi, na kurzech i na skupinových cvičeních jsem se potkal už se stovkami klientů a vím, co jsou nejčastější příčiny nedostatku energie a nejčastější chyby vedoucí ke zhoršování zdraví. Pomohl jsem jim najít cestu zpět ke své energii a lepšímu zdraví.

Dostatek životní energie je absolutní základ pro zdraví, spokojenost a vlastně pro cokoliv, čeho chcete dosáhnout... Pokud nemáte sílu, nejspíš to nepůjde tak dobře, jak by mohlo, nebo to nepůjde vůbec. 

 


Na kurzu čchi-kungu se naučíte:

 • Konkrétní postupy, jak rozproudit svou energii, tak aby se dostala všude, kde je jí potřeba, aby nikde nestagnovala a abyste mohli využít i ty „uzamčené“ zásoby, ke kterým teď nemáte přístup.
 • Fungující návody, jak posílit své tělo, aby nejen dobře vypadalo, ale také skvěle fungovalo a vy jste se v něm znovu mohli cítit dobře a spolehnout se na něj.
 • Ověřené principy vycházející z tradiční čínské medicíny, jak podpořit samouzdravovací schopnosti svého těla místo toho, abyste je neustále sabotovali, jak to možná děláte teď v dobré víře, že si pomáháte.
 • Jak vyčistit své tělo od „toxické energie“ a patogenů, které tam nepatří, abyste si udělali místo na zdravou energii, která vás posiluje a léčí.
 • Pochopíte, jaký je rozdíl mezi běžným pohybem, sportem a pohybem, který nabíjí energií a léčí.

CO BUDEME DĚLAT?

Protože teď je to klíčové, v 10 lekcích se zaměříme na posílení imunity, rozhýbání těla, vypouštění stresu.
Protože tělo a mysl fungují jako celek, ovlivníte tak vždy celého "člověka".

KDE SE TO NAUČÍTE?

V pohodlí vašeho domova. Ke cvičení potřebujete jen takový prostor, abyste mohli zvednout ruce nahoru a rozpažit je do stran. Takže žádný speciální prostor nepotřebujete. Stačí dobře vyvětraná místnost.

JAK BUDE KURZ PROBÍHAT?

Každý týden v 7:00 dostanete do vaší e-mailové schránky odkaz na novou lekci. Tu si samozřejmě můžete zacvičit v době kdy to nejvíc vyhovuje Vám. A samozřejmě přehrávat si ji kolikrát budete potřebovat a chtít.

Do členské sekce dostanete přístup hned po zaplacení. První lekce cvičení bude přístupná hned druhý den od 7:00 hodin.

CO K TOMU POTŘEBUJETE?

Pohodlné oblečení, ve kterém se Vám bude dobře hýbat. Doporučuji spíše volné kalhoty a tričko z přírodního a vzdušného materiálu. Pro zimomřivější pro jistotu i něco s dlouhým rukávem.

Cvičí se buď naboso, nebo v ponožkách, nebo v obuvi s rovnou tenkou podrážkou (kung-fu cvičky, barefootové boty atd.).

Na kolik vás vyjde investice do sebe?

Základní varianta
1.890 Kč
10 online lekcí Čchi-kungu V ceně kurzu:
Cvičení na uvolnění kloubů celého těla
Posílení a protažení celého těla a energetických drah – kompletní sestava Osm kusů brokátu
Detoxikace a posílení vnitřních orgánů – Metoda šesti dechů
Nejdůležitější cvičení na posílení a uvolnění celého těla – Cvičení Stát jako strom
Cvičení na cítění své vnitřní energie – Čchi-kung zlatého míče
Cvičení na rozproudění energie
Doplňující teoretická videa o zásadách cvičení, statickém Čchi-kungu...
Doživotní přístup – cvičit můžete, kdykoliv chcete, a můžete se vracet k jednotlivým lekcím, kolikrát potřebujete
VIP varianta
3.790 Kč
10 online lekcí Čch-kungu stejné jako v základní variantě. Oproti základní variantě je NAVÍC:
Každý týden video (30–60min) s podrobnými odpověďmi na vaše otázky
Videa s odpověďmi na otázky účastníku minulých kurzů (může být pro vás velmi užitečná odpověď i na otázku, na kterou vás nenapadlo se zeptat)
5 videí o orgánech z pohledu čínské medicíny (játra, srdce, slezina, plíce, ledviny)
Videa o fasciích
Podpůrná facebooková skupina
Je pro mě velmi důležité, abyste informace, které jste se dočetli, dokázali převést do praxe. E-book Jak začít cvičit a nepřestat v hodnotě 450 Kč, pro vás zdarma
60min individuální online konzultace. Z důvodu plné kapacity živé ani online konzultace novým klientům neposkytuji. V rámci VIP vám však poskytnu 60minutovou konzultaci ohledně zpětné vazby na vaše cvičení, nebo na doporučení konkrétních cviků s ohledem na charakter vašich potíží.

Navíc koupí online kurzu nic neriskujete. Jsem si jistý, že vám nabízím opravdu nabušený a kvalitní kurz, jehož hodnota je mnohem vyšší než uvedená suma. Takže pokud z jakéhokoliv důvodu nebudete spokojení a do 30 dnů mi napíšete, obratem vám bez jakýchkoliv otázek vrátím peníze.

Na kurzu vám předám esenci toho, co jsem se naučil za 20 let mé terapeutické praxe a 27 let cvičení qi-gongu. Tato esence je výsledkem mravenčí práce a ověřování v praxi krůček po krůčku. Kromě let studií fyzioterapie a čínské medicíny jsem v průběhu let investoval do dalšího studia u nejlepších odborníků statisíce korun. 

Ale hlavně mít pevnější zdraví, dostatek energie, a tím pádem sílu žít život tak, jak ho opravdu žít chcete, je k nezaplacení.  

Co o kurzu říkají?

Ahoj Eriku, Chtěla bych Ti poděkovat za perfektní kurz Online lekce Qi-gongu. Kurz naprosto předčil moje očekávání. Dlouho jsem hledala cvičení, které by mi opravdu vyhovovalo, a toto je přesně ono. Mohu cvičit kdekoli, nepotřebuji žádné pomůcky. Přestala mě bolet záda, poúrazové koleno opět získalo téměř plnou hybnost... Kurz je velmi pěkně vedený, vše je skvěle vysvětleno, vše do sebe zapadá a dává smysl. Qi-gong považuji za takové cvičení pro život – jeho zásady jsem začala používat i při běžných denních činnostech a pomáhají mi. Budu v něm ráda pokračovat. Děkuji
Marcela Chlumská
Dobrý den, Eriku, děkuji vám moc za váš kurz čchi-kungu. Velmi jsem ocenila vaši nabídku on-line kurzu. Tato forma mi vyhovuje, jelikož mohu cvičit doma, i když nepravidelně. Kurz pod vaším vedením mi vyhovuje a líbí se mi, že vše perfektně vysvětlíte. Videí je mnoho a informace jsou vyčerpávající, v podstatě nemám, na co se vás vyptávat. Jelikož jsem se přihlásila i do kurzu cvičení čchi-kung proti stresu, naučila jsem se, díky vám, lépe zvládat stres, lépe spím a celkově se cítím lépe. Ustupují bolesti hlavy, zad a kyčlí. Vím, že jsem na začátku, ale věřím, že i orgány se dají do pořádku. Děkuji moc a přeji vám mnoho spokojených cvičenců. Mějte príma dny. S pozdravem Anna Borovičková
Anna Borovičková
Milý Eriku, on-line kurz se mi moc líbil. Jednak jsem velmi ocenila, že mohu cvičit z domova, upravit si čas cvičení a dobu, která se mi hodí. Také mě mile překvapilo množství informací, které jsem touto formou dostala nejen o cvičení, ale i o fungování orgánů, fascií a jak se o ně pomocí Čchi-kungu starat. A to, že si videa mohu kdykoli znovu prohlédnout, je skvělé, tolik bych toho najednou nepobrala. Energie mi jde často rychle nahoru, tak pravidlo sedmdesáti procent, kdy ji stahuji dolů, je právě pro mě velkou pomocí. Miluji statický Čchi-kung, protože mi pomáhá se velice dobře uzemnit a hledat správné držení těla tak, abych ho i sama dokázala vnímat, ne jen, že mě někdo narovná a já potom nevím jak na to. Postupně cítím, jak se mi také uvolňují ramena a páteř, a vlastně celé tělo. Roky jsem hledala pro mě správný druh cvičení a prošla jsem body stylingem, jógou a mnoha dalšími, ale teprve u Čhi-kungu cítím, že je to pro mě to pravé, že není potřeba velké síly, ale naopak jemným způsobem postupně neustále tělo narovnávat, uvolňovat a co mě překvapilo, ale je to tak – i posilovat. Takže já mohu tento kurz vřele doporučit – nejen pro fyzické srovnání a posílení těla, ale i pro psychickou a emocionální pohodu a rovnováhu. Přeji krásný den a těším se na pokračování. Vasudha Fenclová
Vasudha Fenclová
Ahoj Eriku, ráda bych ti poděkovala za tvůj on-line kurz Qi-gongu, který jsem právě absolvovala. Jsem z něj naprosto nadšená, jelikož nejen splnil, ale mnohokrát předčil má očekávání z více důvodů. Za prvé: naprosto mi vyhovovalo, že mohu cvičit s tebou, kdykoliv mám čas já, a nejsem omezená tím, že musím za tebou třeba jednou týdně. Za druhé: chodila jsem do kurzu, ale tam jsem vše věděla, ale když jsem přišla domů, tak jsem na spoustu věcí, které tam byly řečeny, zapomněla, kdežto tady si mohu videa znovu pouštět a připomenout si tvá vysvětlení k jednotlivým cvikům (moc velká výhoda!). Za třetí: za těchto deset lekcí jsi nás naučil nejen osm kusů brokátu (což jsem očekávala), ale navíc také metodu šesti dechů, která je úžasná. Za čtvrté: navíc jsi nám přidal videa o jednotlivých orgánech a projevech při špatné funkci. Za páté: toto cvičení jsi nám velmi podrobně a srozumitelně vysvětlil. Za šesté: přidal jsi nám další bonusy ve formě dalších videí (například Jak posílit imunitu). Za sedmé: bylo možno s tebou komunikovat a ptát se na věci, kterým by člověk špatně porozuměl. Odpovídal jsi na dotazy. Tímto bych ti ráda touto formou moc poděkovala za tak krásně propracovaný kurz. A určitě se těším na další pokračování. Přeji ti příjemné léto a zdraví tě. Věrka.
Věra Hrabcová
Ahoj Eriku, těch 10 týdnů rychle uteklo a Qi-gong mě chytil. Líbí se mi Tvé detailní předvedení každého cviku a informace o vlivu cvičení na jednotlivé orgány z pohledu čínské medicíny. Ke cvičení se dostávám až večer a překvapuje mě, že po každodenní odpolední dřině na zahradě většinou v předklonu nebo v kleku mě nebolí záda. Jsi výborný lektor a těším se na Tvůj pokračovací kurz. Moc děkuji. Hana Čepelková.
Hana Čepelková.
Ahoj Eriku, kurz splnil, dalo by se říct, předčil moje očekávání. S tímto cvičením jsem se nikdy nesetkala, a přesto pro mě nebyl problém (díky perfektnímu vysvětlování) se rychle naučit všechny cviky. Zatím mi pomohl hlavně s rozhýbáním celého těla a následně ustupujícími bolestmi hlavně v oblasti zad, také mi zmizelo křupání v kolenech, které jsem měla už od mládí, a to je už pěkně dlouho Předpokládám, že po dlouhodobějším cvičení budou výsledky ještě lepší. Co je důležité, kurz mě zaujal natolik, že jsem se vždycky těšila na každou další lekci, a tím pádem jsem se ke cvičení nemusela nutit. Další výhodu vidím i v informacích, které jsme dostaly k jednotlivým orgánům, a tím pádem i vím, proč je dobré jednotlivá cvičení dělat a s čím by mi mohla eventuálně pomoct, což je třeba pro mě velice důležité. Výhoda pro mě je i v on-line verzi, kdy se k jednotlivým lekcím můžu kdykoliv vrátit a procvičit to, co jsem ještě nestihla. Doporučit bych ho mohla pro všechny, kteří myslí své zdraví vážně, a ještě je to bude bavit. Rozhodně ale nic není zadarmo a i tady je potřeba myslet na to, že bez častého tréninku a opakování jednotlivých cviků se zlepšení nedostaví, ale v opačném případě je to zaručeno. Ještě jednou moc děkuji za celý kurz a už teď se těším na pokračování. Lenka Roháčková
Lenka Roháčková

OTÁZKY, KTERÉ VÁS MOŽNÁ NAPADNOU:

 • Proč právě čchi-kung?
  Čchi-kung je ideální cvičení pro zdraví. Nepotřebujete k němu velký prostor a žádné speciální vybavení (ani oblečení, ani cvičební pomůcky). Nevyžaduje po vás vysoký stupeň kondice, je vhodný pro každý věk a není zátěžový. Je možné jeho vykonávání přizpůsobit i různým zdravotním omezením. Zlepšuje cirkulaci krve bez zvýšení tepové frekvence, takže nezatěžuje srdce. Zlepšuje dechovou kapacitu a celkově kvalitu dýchání i bez aerobní zátěže. Posiluje svaly a kosti bez vytváření dalšího napětí a zkracování svalů, naopak napomáhá k uvolnění, a to jak fyzickému, tak psychickému. Ke správnému cvičení není potřeba dosahování extrémních poloh jako například u jógy. Pomáhá uvolnit stres, zlepšuje rozsah pohybu. Zmírňuje nebo odstraňuje bolesti zad a celkově pohybového aparátu. Zlepšuje trávení, vylučování, spánek… Studie prováděné v Číně, ale i na západě prokázaly významný vliv na posílení imunity (velmi výrazný u starších lidí). Pravidelní praktikující čchi-kungu a taj či mají oproti kontrolní skupině průměrně o 40 % vyšší hladinu T-lymfocytů. (T-lymfocyty jsou bíle krevní řady, které jsou důležitou součástí imunitního systému. Likvidují buňky napadené virusy a nádorové buňky).
 • Nikdy jsem čchi-kung necvičil/a, je tento kurz i tak pro mě?
  Ano, kurz je určený i pro úplné začátečníky. Z pohledu čchi-kungu se naučíte všechno, co potřebujete na to, abyste úspěšně mohli cvičit.
 • Už nějakou formu čchi-kungu cvičím, je to i pro mě?
  Ze zkušenosti vím, že i lidé, kteří se věnují nějakou dobu cvičení jiného druhu čchi-kungu, na mých kurzech najdou mnoho nového. Propojuji cvičení čchi-kungu i se znalostmi tradiční čínské medicíny a fyzioterapie, a tím vzniká můj jedinečný přístup. Pokud jste ale pokročilý praktik čchi-kungu, kurz nejspíš nebude pro vás. Je určený spíše pro začátečníky a mírně pokročilé.
 • Nejsem úplně v kondici, nebude to pro mě moc náročné?
  Sestavy, které budu na kurzu vyučovat, nejsou fyzicky příliš náročné. Některá cvičení, která budeme cvičit, můžou být fyzicky náročnější, ale vždy je možné upravit je tak, aby bylo možné je zacvičit i pro lidi s jistým omezením. Žádnou výraznou fyzickou kondici potřebovat nebudete. Na skupinová cvičení mi chodí lidé s převážně sedavým zaměstnáním, kteří v kondici nejsou (tedy ze začátku), i starší lidé a všichni cvičení zvládají bez problémů.
 • Stačím si to zapamatovat? Nejsou pohyby a sestavy moc složité?
  Sestavy nejsou složité, a hlavně záznam vám zůstává k dispozici napořád, takže se k lekcím můžete vracet, kolikrát budete potřebovat.
 • Budu schopný/á se naučit cvičení jen podle videí správně sám/sama?
  Samozřejmě to, že vás nevidím a nemůžu opravit konkrétně vás, není ideální. Ale za léta, která učím, umím upozornit na časté chyby a cvičení probírám opravdu podrobně krok za krokem. Navíc cvičení, která učím v kurzu, i když jsou velmi účinná, zároveň jsou i velmi jednoduchá. Takže jsem přesvědčený, že se je postupně naučíte správně. A i na živých lekcích je vždy co zlepšovat. Tady to bude stejné.
 • Máte jinou otázku, která tu nezazněla? Napište mi na erik@erik-palko.cz.

Objednejte si kurz teď hned a naučte se, jak získat energii, sílu a zdraví pro život, který chcete opravdu žít. Nikdo jiný to za vás udělat nemůže.