Chytnete každý „bacil“, který se kolem vás jen mihne?

Naběhne vám zlostí na krku žíla, když znovu slyšíte: „Tobě už zase něco je?“

Možná to znáte moc dobře:

 • Jakmile padne podzim, začíná pro vás období, kdy jste v jednom kuse nemocní?
 • Důvěrně znáte ten první pocit, kdy víte, že to na vás znovu vlezlo?... a nejbližší dva nebo tři týdny budete smrkat, prskat, potit se, kašlat a vláčet s sebou svoje rozbolavělé tělo.
 • Jen se z toho dostanete a za pár dní už na vás zase něco leze? A tak je to dokola celý podzim a zimu?

Měl jsem to úplně stejně už od dětství.

Jako dítě jsem byl šampión v zameškaných hodinách ve škole.V pubertě a dospělosti to bylo snad ještě horší.

Možná to znáte také. Každou chvíli řešíte nemocenskou, nebo naopak chodíte do práce, i když se cítíte na umření? Bojíte se naplánovat si víkend na horách, protože nevíte jestli nebudete zrovna znovu nemocní?

Prožíváte kombinaci hněvu, frustrace, vyčerpání a také odhodlání, že s tím něco uděláte, a opravdu se o to snažíte… jenže nevíte co.

Už jste vyzkoušeli všechny možné i nemožné lektvary a posilovače imunity. Když slyšíte od někoho: „Zkus echinaceu,“ akorát se vám zvedá krevní tlak. Protože víte, že na vás prostě nefunguje. Stejně jako ostatní „zaručené“ recepty.

Naštěstí jsem objevil způsob, jak z toho ven. Teď už se nemusím bát, že pokaždé někde nastydnu nebo že na mě furt někdo něco prskne.

Vím, že je z toho cesta ven.

A rád se s vámi o ni podělím. Připravil jsem pro vás skutečně účinné cvičení, díky kterému získáte silnou imunitu a už nikdy nebudete muset celou zimu promarodit.

Jsem Mgr. Erik Palko, fyzioterapeut a terapeut tradiční čínské medicíny.

Ve své praxi, na kurzech i na skupinových cvičeních jsem se potkal už se stovkami klientů a vím, co jsou nejčastější příčiny nedostatku energie, slabé imunity a nejčastější chyby vedoucí ke zhoršování zdraví. Pomáhám jim najít cestu zpět ke své energii a lepšímu zdraví. A rád s tím pomůžu i vám.

V 11 lekcích čchi-kungu vás naučím:

Konkrétní cvičení,

jak rozproudit a doplnit svou energii. Nastartujte svůj imunitní systém. Získáte silné a pružné tělo. Lepší spánek. Zbavíte se stresu.

Ověřené principy,

jak jednouchým cvičením podpoříte samouzdravovací schopnosti svého těla. A díky tomu se budete moci na své tělo spolehnout.

Fungující postupy,

jak předcházet onemocnění. Jak posílit a následně si udržet zdraví.

Dostanete videozáznam kompletního kurzu: Cvičení pro silnou imunitu a pevné zdraví.

Kurz obsahuje 11 online lekcí, ve kterých se naučíte:

 • 10–15minutovou sestavu na posílení imunity pro zaneprázdněné.
 • Přípravné cvičení pro zahřátí celého těla a uvolnění všech kloubů.
 • Sestavu Osm kusů brokátu. Posiluje a protahuje celé tělo. Mocně rozhýbává energii a posiluje imunitu.
 • Sestavu Metoda šesti dechů. Cvičení na detoxikaci a posílení vnitřních orgánů.
 • Cvičení Stát jako strom. Nejdůležitější cvičení na posílení imunity a zdraví.
 • Čchi-kung zlatého míče. Cvičení na cítění své vnitřní energie.

Navíc dostanete

Video odpovědi na vaše otázky. Takže se můžete ptát, jako byste byli na mém kurzu.

Navíc dostanete přístup k videím s odpověďmi na otázky účastníků minulých kurzů. Může být pro vás velmi užitečná odpověď i na otázku, na kterou vás nenapadlo se zeptat.

Videa o orgánech z pohledu TCM. Zjistíte, které orgány z pohledu čínské medicíny potřebujete podpořit především ve vašem konkrétním případě. Budete tak schopni zacílit své cvičení přesněji.

Doplňující videa. O imunitě, zásadách správného cvičení, pravidlu 70 % a mnohem víc…

Podpůrná facebooková skupina. Členství v uzavřené Fb skupině, kde se mnou můžete komunikovat, ptát se a také sdílet své zkušenosti.

Dárek

E-book Jak začít cvičit a nepřestat

Je pro mě velmi důležité, abyste informace, které jste se dočetli, dokázali převést do praxe. Jen tak vám můžou pomoci. E-book Jak začít cvičit a nepřestat v hodnotě 450 Kč obsahuje strategie a postupy, jak opravdu začít a dlouhodobě „vydržet“ cvičit.

Není to vůbec tak těžké, není to o vůli, není to o nucení se. Je to o správném přístupu a strategiích. Těmito strategiemi jsem se inspiroval u úspěšných lidí, u špiček ve svých oborech. Znalosti obsažené v tomto e-booku můžete použít i na všechny ostatní oblasti vašeho života, nejen na cvičení.

Kde se to naučíte a co k tomu potřebujete?

V pohodlí vašeho domova. Ke cvičení potřebujete jen takový prostor, abyste mohli zvednout ruce nahoru a rozpažit je do stran. Takže žádný speciální prostor nepotřebujete. Stačí dobře vyvětraná místnost.

Pohodlné oblečení, ve kterém se vám bude dobře hýbat. Doporučuji spíše volné kalhoty a tričko z přírodního a vzdušného materiálu. Pro zimomřivější pro jistotu i něco s dlouhým rukávem.

Cvičí se buď naboso, nebo v ponožkách, nebo v obuvi s rovnou tenkou podrážkou (kung-fu cvičky, barefootové boty atd.).

Jak bude kurz probíhat?

Každý týden dostanete do své e-mailové schránky odkaz na novou lekci. Tu si samozřejmě můžete zacvičit v době, kdy to nejvíc vyhovuje vám. A samozřejmě přehrávat si ji, kolikrát budete potřebovat a chtít.

Do členské sekce dostanete přístup hned po zaplacení. První lekce bude přístupná hned druhý den od 7:00 hodin.

 

Kolik za to?

Za tento opravdu nabušený kurz, který vám pomůže posílit imunitu a celkové zdraví, zaplatíte:

2 900 Kč

Jak poznáte, že je kurz pro vás vhodný?

 • Máte slabou imunitu a chcete ji posílit.
 • Neradi polykáte pilulky, a hlavně už jste si vyzkoušeli, že to nikam nevede.
 • Jste ochotni pro to něco aktivně udělat (10–15 min. denně), něco nového se naučit.
 • Chcete celkově pečovat o své zdraví, převzít za něj zodpovědnost.
 • Víte, že být zdravý je zodpovědné k sobě i svým blízkým.
 • Vaše imunita je sice v pořádku, ale chcete o své zdraví systematicky pečovat.

Jak poznáte, že kurz pro vás rozhodně vhodný není?

 • Chcete zázračnou pilulku, která vše vyřeší za vás.
 • Chcete, aby vás „opravil“ někdo jiný, nejste pro to ochotni nic změnit, ničemu se naučit, nic pro to udělat.
 • Nemáte 10–15 min. denně, které jste ochotni věnovat svému zdraví, a nechcete si je pro sebe udělat.
 • Jste nekoneční sběrači kurzů, ale stejně se do žádného nepodíváte. Opravdu chci, aby tento kurz pomáhal, a jen tím, že si ho koupíte, vám rozhodně nepomůže.

Navíc koupí online kurzu nic neriskujete. Jsem si jistý, že vám nabízím opravdu nabušený a kvalitní kurz, jehož hodnota je mnohem vyšší než uvedená suma. Takže pokud z jakéhokoliv důvodu nebudete spokojení a do 30 dnů mi napíšete, obratem vám bez jakýchkoliv otázek vrátím peníze.

 

Na kurzu vám předám esenci toho, co jsem se naučil za 20 let mé terapeutické praxe a 27 let cvičení qi-gongu. Tato esence je výsledkem mravenčí práce a ověřování v praxi krůček po krůčku. Kromě let studií fyzioterapie a čínské medicíny jsem v průběhu let investoval do dalšího studia u nejlepších odborníků statisíce korun. 

Ale hlavně mít silnou imunitu, pevnější zdraví, dostatek energie, a tím pádem sílu žít život tak, jak ho opravdu žít chcete, je k nezaplacení.  

 

Reference

Ahoj Eriku, Chtěla bych Ti poděkovat za perfektní kurz Online lekce Qi-gongu. Kurz naprosto předčil moje očekávání. Dlouho jsem hledala cvičení, které by mi opravdu vyhovovalo, a toto je přesně ono. Mohu cvičit kdekoli, nepotřebuji žádné pomůcky. Přestala mě bolet záda, poúrazové koleno opět získalo téměř plnou hybnost... Kurz je velmi pěkně vedený, vše je skvěle vysvětleno, vše do sebe zapadá a dává smysl. Qi-gong považuji za takové cvičení pro život – jeho zásady jsem začala používat i při běžných denních činnostech a pomáhají mi. Budu v něm ráda pokračovat. Děkuji
Marcela Chlumská
Ahoj Eriku, ráda bych ti poděkovala za tvůj on-line kurz Qi-gongu, který jsem právě absolvovala. Jsem z něj naprosto nadšená, jelikož nejen splnil, ale mnohokrát předčil má očekávání z více důvodů. Naprosto mi vyhovovalo, že mohu cvičit s tebou doma, kdykoliv mám čas a nemusím nikam docházet. Mohu si videa znovu pouštět a připomenout si tvá vysvětlení k jednotlivým cvikům (moc velká výhoda!). Naučil jsi nás nejen osm kusů brokátu (což jsem očekávala), ale navíc také metodu šesti dechů, která je úžasná. Navíc jsi nám přidal videa o jednotlivých orgánech a projevech při špatné funkci. Cvičení jsi nám opravdu podrobně a srozumitelně vysvětlil. Přidal jsi nám bonusy ve formě dalších videí (například Jak posílit imunitu). Bylo možno se tě ptát se na věci, kterým člověk úplně neporozuměl. Odpovídal jsi na dotazy. Tímto bych ti ráda touto formou moc poděkovala za tak krásně propracovaný kurz.
Věra Hrabcová
Ahoj Eriku, těch 10 týdnů rychle uteklo a Qi-gong mě chytil. Líbí se mi Tvé detailní předvedení každého cviku a informace o vlivu cvičení na jednotlivé orgány z pohledu čínské medicíny. Ke cvičení se dostávám až večer a překvapuje mě, že po každodenní odpolední dřině na zahradě většinou v předklonu nebo v kleku mě nebolí záda. Jsi výborný lektor. Moc děkuji.
Hana Čepelková.
Milý Eriku, on-line kurz se mi moc líbil. Jednak jsem velmi ocenila, že mohu cvičit z domova, upravit si čas cvičení a dobu, která se mi hodí. Také mě mile překvapilo množství informací, které jsem touto formou dostala nejen o cvičení, ale i o fungování orgánů a fascií. A to, že si videa mohu kdykoli znovu prohlédnout, je skvělé. Miluji statický Čchi-kung, protože mi pomáhá se velice dobře uzemnit a hledat správné držení těla tak, abych ho i sama dokázala vnímat, ne jen, že mě někdo narovná a já potom nevím jak na to. Postupně cítím, jak se mi také uvolňují ramena a páteř, a vlastně celé tělo. Roky jsem hledala pro mě správný druh cvičení a prošla jsem body stylingem, jógou a mnoha dalšími, ale teprve u Čhi-kungu cítím, že je to pro mě to pravé, že není potřeba velké síly, ale naopak jemným způsobem postupně neustále tělo narovnávat, uvolňovat a co mě překvapilo, ale je to tak – i posilovat. Takže já mohu tento kurz vřele doporučit – nejen pro fyzické srovnání a posílení těla, ale i pro psychickou a emocionální pohodu a rovnováhu.
Vasudha Fenclová
Ahoj Eriku, kurz předčil moje očekávání. S tímto cvičením jsem se nikdy nesetkala, a přesto pro mě nebyl problém (díky perfektnímu vysvětlování) se rychle naučit všechny cviky. Zatím mi pomohl hlavně s rozhýbáním celého těla a následně ustupujícími bolestmi hlavně v oblasti zad, také mi zmizelo křupání v kolenech, které jsem měla už od mládí, a to je už pěkně dlouho. Předpokládám, že po dlouhodobějším cvičení budou výsledky ještě lepší. Co je důležité, kurz mě zaujal natolik, že jsem se vždycky těšila na každou další lekci, a tím pádem jsem se ke cvičení nemusela nutit. Další výhodu vidím i v informacích, které jsme dostaly k jednotlivým orgánům, a tím pádem i vím, proč je dobré jednotlivá cvičení dělat a s čím by mi mohla eventuálně pomoct, což je třeba pro mě velice důležité. Výhoda pro mě je, že se k jednotlivým lekcím můžu kdykoliv vrátit a procvičit to, co jsem ještě nestihla. Doporučit bych ho mohla pro všechny, kteří myslí své zdraví vážně, a ještě je to bude bavit. Ještě jednou moc děkuji za celý kurz.
Lenka Roháčková

Otázky, které Vás možná napadnou:

Pro zobrazení odpovědi na otázku klikněte

Proč právě čchi-kung?

Čchi-kung je ideální cvičení pro zdraví. Nepotřebujete k němu velký prostor a žádné speciální vybavení (ani oblečení, ani cvičební pomůcky). Nevyžaduje po vás vysoký stupeň kondice, je vhodný pro každý věk a není zátěžový. Je možné jeho vykonávání přizpůsobit i různým zdravotním omezením. Zlepšuje cirkulaci krve bez zvýšení tepové frekvence, takže nezatěžuje srdce. Zlepšuje dechovou kapacitu a celkově kvalitu dýchání i bez aerobní zátěže. Posiluje svaly a kosti bez vytváření dalšího napětí a zkracování svalů, naopak napomáhá k uvolnění, a to jak fyzickému, tak psychickému. Ke správnému cvičení není potřeba dosahování extrémních poloh jako například u jógy. Pomáhá uvolnit stres, zlepšuje rozsah pohybu. Zmírňuje nebo odstraňuje bolesti zad a celkově pohybového aparátu. Zlepšuje trávení, vylučování, spánek… Studie prováděné v Číně, ale i na západě prokázaly významný vliv na posílení imunity (velmi výrazný u starších lidí). Pravidelní praktikující čchi-kungu a taj či mají oproti kontrolní skupině průměrně o 40 % vyšší hladinu T-lymfocytů. (T-lymfocyty jsou bíle krevní řady, které jsou důležitou součástí imunitního systému. Likvidují buňky napadené virusy a nádorové buňky).

Nikdy jsem čchi-kung necvičil/a, je tento kurz i tak pro mě?

Ano, kurz je určený i pro úplné začátečníky. Z pohledu čchi-kungu se naučíte všechno, co potřebujete na to, abyste úspěšně mohli cvičit.

Už nějakou formu čchi-kungu cvičím, je to i pro mě?

Ze zkušenosti vím, že i lidé, kteří se věnují nějakou dobu cvičení jiného druhu čchi-kungu, na mých kurzech najdou mnoho nového. Propojuji cvičení čchi-kungu i se znalostmi tradiční čínské medicíny a fyzioterapie, a tím vzniká můj jedinečný přístup. Pokud jste ale pokročilý praktik čchi-kungu, kurz nejspíš nebude pro vás. Je určený spíše pro začátečníky a mírně pokročilé.

Nejsem úplně v kondici, nebude to pro mě moc náročné?

Sestavy, které budu na kurzu vyučovat, nejsou fyzicky příliš náročné. Některá cvičení, která budeme cvičit, můžou být fyzicky náročnější, ale vždy je možné upravit je tak, aby bylo možné je zacvičit i pro lidi s jistým omezením. Žádnou výraznou fyzickou kondici potřebovat nebudete. Na skupinová cvičení mi chodí lidé s převážně sedavým zaměstnáním, kteří v kondici nejsou (tedy ze začátku), i starší lidé a všichni cvičení zvládají bez problémů.

Stačím si to zapamatovat? Nejsou pohyby a sestavy moc složité?

Sestavy nejsou složité, a hlavně záznam vám zůstává k dispozici napořád, takže se k lekcím můžete vracet, kolikrát budete potřebovat.

Budu schopný/á se naučit cvičení jen podle videí správně sám/sama?

Samozřejmě to, že vás nevidím a nemůžu opravit konkrétně vás, není ideální. Ale za léta, která učím, umím upozornit na časté chyby a cvičení probírám opravdu podrobně krok za krokem. Navíc cvičení, která učím v kurzu, i když jsou velmi účinná, zároveň jsou i velmi jednoduchá. Takže jsem přesvědčený, že se je postupně naučíte správně. A i na živých lekcích je vždy co zlepšovat. Tady to bude stejné.

Máte jinou otázku, která tu nezazněla? Napište mi na erik@erik-palko.cz.

Objednejte si kurz teď hned a naučte se, jak získat silnou imunitu a celkové zdraví pro život, který chcete opravdu žít. Nikdo jiný to za vás udělat nemůže.

Těším se na vás v kurzu!

Potřebujete se ještě na něco zeptat?

Pište na erik@erik-palko.cz nebo volejte na 608 306 274