Online kurz

Cvičení čchi kung proti stresu

Jak pomocí moudrosti čínské medicíny najít klid, cítit se dobře a znovu volně dýchat

Potřebujete se nadechnout uprostřed všech tlaků a povinností, které na vás útočí ze všech stran i z vašeho vlastního nitra?

Máte pocit, že je všeho na vás moc? Reagujete podrážděněji, než je vám milé, ale nemůžete si pomoct?

Drobnosti, které jindy řešíte s přehledem, jsou teď pro vás náročnou zátěží, která z vás vysává i zbytky poslední energie?


 • Možná i u vás únavu střídá vyčerpání a na nějakou radost ze života už nezbývá síla.
 • Možná cítíte následky stresu už i fyzicky.
  Třeba se vám hůř spí, tráví, dýchá, soustředí nebo pamatuje. Nebo se zhoršují kožní problémy nebo imunita.

Už asi tušíte, že samo se to nespraví, a už máte zkušenost, že stres z vašeho života nezmizí jen silou vaší vůle. Je vám jasné, že potřebujete něco udělat, ale nevíte kde začít, a na dlouhou cestu pokusů a omylů nemáte dost energie ani času.

Chcete se znovu nadechnout, cítit se silní, vědět, že ať už přijde cokoliv, že to zvládnete?

Naučím vás, jak pomocí tisíců let ověřených metod tradiční čínské medicíny ze sebe setřást následky stresu, jak se znovu volně nadechnout, získat zpátky sílu nejen na každodenní povinnosti, ale i na to, co vám dělá radost.

Jsem Mgr. Erik Palko, fyzioterapeut a terapeut tradiční čínské medicíny.

Více než dvacet let pracuji s klienty na tom, aby se cítili dobře. Aby znovuobjevili způsoby, jak mít víc energie a pevnější zdraví. Poznal jsem sám na sobě, že na to, abych byl šťastný, spokojený, tvořivý, chápající nebo milující, na to, abych se dokázal těšit ze života, potřebuji mít dostatek energie.

Ve své praxi, na kurzech i na skupinových cvičeních jsem se potkal už se stovkami klientů a vím, jak stres dokáže poškozovat zdraví, snižovat výkon a kazit radost ze života. Pomocí ověřených metod čínské medicíny jsem jim pomohl najít cestu zpět ke své energii, uvolnění a lepšímu zdraví.

Co se naučíte?

 • Naučíte se, jak se zbavit fyzického i psychického napětí způsobeného stresem.
 • Pomocí tisíciletími ověřených cvičení rozproudíte svoji energii a znovu se obrazně i doslova nadechnete.
 • Doplníte své vyčerpané energetické rezervy. A věřte mi, že s plnou nádrží energie jde hned všechno líp.
 • S dostatkem správně proudící energie budete silnější, klidnější a vyrovnanější. Bude se vám líp spát, trávit, tvořit a radovat ze života.

Co vás v kurzu čchi kung proti stresu čeká?

Modul 1

Co je to stres a co vám způsobuje? Stres z pohledu západní a tradiční čínské medicíny.

Modul 2

Strava a stres. Jak podpořit duševní pohodu tím, co jíte? Čeho se naopak vyvarovat?

Modul 3

Životospráva a stres. Děláte každý den věci, které vás posilují, nebo oslabují? I drobné změny můžou udělat velký rozdíl.

Modul 4

Stát jako strom. Hlavní cvičení krok za krokem. Získejte sílu na cokoliv, co vás potká, i na to, co chcete, aby vás potkalo.

Modul 5

Sestava na RYCHLÉ uvolnění PSYCHICKÉHO A FYZICKÉHO STRESU. Zbavte se napětí, které vám krade energii.

Srdcem celého programu je jemné, ale opravdu mocné cvičení vycházející ze starodávné moudrosti tradiční čínské medicíny STÁT JAKO STROM.

Toto cvičení je odpovědí pro ty, kteří nemají dost času na dojíždění na pravidelné skupinové lekce nebo na to, aby každý den věnovali hodinu času cvičení.

Je to esence čchi kungu, a pokud byste cvičili jen jedno jediné cvičení, mělo by to být právě toto.

Krok za krokem vás naučím, jak pomocí tohoto cvičení posílit proudění vaší energie, zbavit se tělesného napětí, zklidnit mysl, doplnit energii a budovat energetické rezervy.  

Druhou sestavou je 10–15minutová sestava jednoduchých, ale účinných cviků, která ještě účinněji rozhýbe vaši energii a krev, protáhne svaly, šlachy a páteř. Tato sestava vám pomůže zbavit se stresu a spálit zbytky „adrenalinu“.

Funguje velmi rychle i jako „první pomoc“, když se potřebuje zbavit naakumulovaného napětí a stresu po náročném dni. Budete se cítit uvolnění, rozdýchaní a živí.

Ale pokud chcete pracovat se stresem opravdu účinně a do hloubky, potřebujete znát strategie jak ho zvládat, i když necvičíte. Změnou některých návyku můžete odstranit už příčinu mnohého stresu, který zažíváte.


Jak to všechno funguje?

Kurz máte po zaplacení k dispozici ihned celý, nemusíte čekat na postupné odkrývání modulů. Celý kurz je zpracovaný ve formě 49 podrobných videí.

První 3 moduly jsou víc teoretické a jsou k dispozici i ve formě MP3, abyste si je mohli stáhnout a poslouchat v autě či jiném dopravním prostředku.

V modulech 4 a 5 se krok za krokem naučíte všechna cvičení s podrobným vysvětlením každého z nich. A nakonec si každou sestavu zacvičíme jako celek v samostatných videích.

Kurz vám zůstává už napořád. Ke cvičením se můžete kdykoliv vrátit a zopakovat je nebo můžeme pravidelně cvičit spolu.


Jak to uvnitř vypadá?


A ještě pro vás mám skvělý bonus.

Krční páteř, trapézy a ramena jsou oblasti, kde se stres hromadí nejčastěji. Napětí, které se tam pomalu a nenápadně kumuluje, má za následek nejen bolesti šíje a ramen, ale také zhoršování koncentrace a paměti, podrážděnost, únavu, časté přeležení krku v noci, blokování krční páteře, bolesti hlavy, hučení v uších…

Proto jsem pro vás jako bonus připravil krátkou sestavu na uvolnění šíje a ramen. Tato sestava nádherně funguje na uvolnění napětí, ale i proti bolestem v těchto oblastech.

Z důvodu momentálního výjimečného stavu jsem se rozhodl kurz nabídnout s 30% slevou, aby byl pro všechny v této nelehké situaci dostupnější.


Nákupem kurzu tedy získáváte:

⭐ Cvičení čchi kung proti stresu ⭐

 • Online kurz s doživotním přístupem k lekcím
 • 5 modulů, celkem 15 lekcí
 • Funkční strategie, jak zvládat stres a zbavit se jeho následků
 • Nejdůležitější cvičení pro zvládání stresu a posílení energie, které znám
 • Sestavu na rychlé uvolnění stresu, která může sloužit i jako „první pomoc“
 • Bonus: sestava na uvolnění šíje a ramen

Jen tady a teď s 30% slevou

 namísto 3.490Kč

 kurz můžete získat jen za

2.443 Kč

Za tuto cenu získáte nejúčinnější sestavu cvičení proti stresu, jakou znám. A že jsem toho za 26 let cvičení vyzkoušel a odcvičil opravdu hodně. V tak ucelené podobě jako v tomto kurzu ji nikde jinde nenajdete. A hlavně, mít zase znovu dostatek energie a cítit se uvolnění (i uprostřed stresujícího prostředí) a mít znovu radost ze života je k nezaplacení.  

Koupí online kurzu nic neriskujete. Jsem si jistý, že vám nabízím opravdu nabušený a kvalitní kurz, jehož hodnota je mnohem vyšší než uvedená suma. Takže pokud z jakéhokoliv důvodu nebudete spokojení a do 30 dnů mi napíšete, obratem vám bez jakýchkoliv otázek vrátím peníze.


Otázky, které vás možná napadnou:

 • 1
  1. Nikdy jsem čchi kung necvičil/a. Je to i pro mě?
  Rozhodně. Kurz je navržený tak, aby byl vhodný i pro úplné začátečníky. Provedu vás podrobně všemi cvičeními a vysvětlím všechny termíny čínské medicíny, aby tomu rozuměl i úplný začátečník a úplný laik. Opravdu jsem si dal záležet na tom, aby vše bylo srozumitelné i pro lidi, kteří se s čchi kungem ani čínskou medicínou nikdy nesetkali.
 • 2
  Nejsem úplný začátečník. Naučím se v kurzu něco nového?
  Ze zkušenosti vím, že i lidé, kteří se věnují nějakou dobu cvičení jiného druhu čchi kungu, na mých kurzech najdou mnoho nového. Propojuji cvičení čchi kungu i se znalostmi tradiční čínské medicíny a fyzioterapie, a tím vzniká můj jedinečný přístup. Pokud jste ale pokročilý praktik čchi kungu, kurz nejspíš nebude pro vás. Je určený spíše pro začátečníky a mírně pokročilé.
 • 3
  Kolik času budu muset cvičení věnovat? Nebude to pro mě další zátěž, na kterou teď nemám kapacitu?
  Velmi dobře rozumím tomu, že když je všeho na vás dost, přidávat vám ještě nálož dalšího cvičení není právě dobrý nápad. Myslel jsem na to, protože to ze své minulosti sám dobře znám. Pokud začnete hlavním cvičením, Stát jako strom, doporučuji začít 2–5 minutami a postupně přidávat podle toho, jak to budete cítit, třeba na úplně dostačujících 10–15min. Ze sestavy na rychlé uvolnění stresu si můžete během dne zacvičit klidně během 1 minuty jen jedno cvičení, abyste se trochu uvolnili a doplnili trochu energie. Tyhle „mikro-praxe“ vám nezaberou téměř žádný čas, ale jsou neobyčejně občerstvující a z dlouhodobého hlediska i tak malá věc dokáže udělat obrovský rozdíl. A navíc mnohé strategie pro zvládání stresu nevyžadují žádný čas navíc, jen trochu jinak dělat věci, které stejně děláte.
 • 4
  Dokážu se cvičení naučit správně i z online kurzu bez osobního vedení?
  Ano. Cvičení jsou jednoduchá a vysvětlená opravdu podrobně krok za krokem. Navíc už mnoho let učím, jak individuální, tak skupinové lekce a vím, kde jsou problematická místa a jak je vysvětlit. Takže to určitě zvládnete.
 • 5
  Nejsem úplně v kondici, nebude to pro mě moc náročné?
  Sestavy obsažené v kurzu nejsou fyzicky náročné. Samozřejmě v závislosti na vašem zdravotním stavu můžou být některá cvičení fyzicky náročnější, ale vždy je možné upravit je tak, aby bylo možné je zacvičit i pro lidi s jistým omezením. Žádnou výraznou fyzickou kondici potřebovat nebudete. Na skupinová cvičení mi chodí lidé s převážně sedavým zaměstnáním, kteří v kondici nejsou (tedy ze začátku), i starší lidé a všichni cvičení zvládají bez problémů
 • 6
  Stačí si koupit kurz a podívat se na něj a jeho zázračná moc mě uzdraví?
  Vím, že to je hloupá otázka, kterou jsem si vymyslel sám, ale nedá mi nezodpovědět ji. Mohla by se i jmenovat pro koho kurz není. Pokud čekáte, že budete žít úplně stejně, jako jste žili dosud, nic nebudete muset změnit a na ničem popracovat, a že se dozvíte nějaké „zázračné finty“ nebo recept na pilulku, která vás zbaví všech problémů a zajistí vám věčné mládí, zdraví a štěstí, musím vás zklamat. Každá změna s sebou nese změnu způsobu myšlení, změnu některých návyků, které vám škodí, a zavedení jiných, které vám naopak prospívají. Nepotřebujete na to železnou vůli ani vydat heroické úsilí, ale nějakou práci a úsilí to po vás chtít bude. Pokud nejste ochotní nic změnit a trochu na sobě pracovat, prosím, nekupujte si tento kurz. Nebude vám k ničemu a zbytečně vyhodíte peníze.
 • 7
  Máte jinou otázku, která tu nezazněla? Napište mi na erik@erik-palko.cz.

Uvolněte se ze sevření stresu a začněte se znovu cítit dobře. Nikdo jiný to za vás udělat nemůže. Objednejte si online kurz a začněte už dnes.  Zvládnete to. 😉